Sektöre 40 yıl önce giriş yapan ve bir aile şirketi olarak yola çıkan Kömooğlu Baharat, hafta başından buyana kent halkının yılbaşı alışveriş taleplerini karşılama hareketliliği yaşıyor.

Firma sorumlusu Murat Kömooğlu farklı konsept ve anlayışla hizmete açmış oldukları ikinci şubelerinde İskenderun halkının beklentileri doğrultusunda hareket etiklerini belirterek özellikle yılbaşı alışveriş yoğunluğundan memnun olduklarını söyledi.

        Firma sorumlusu Murat Kömooğlu “31 Aralık gecesinin cumartesi gününe gelmesi itibariyle hafta içi çok sakin geçtiğini ifade ederek “Sattığımız ürün gruplar genelde yılbaşı sofralarına hitap ettiği için bugün itibariyle yoğunluğumuz başladı. Yılbaşı hareketliliğine, müşteriler sabahtan başladılar. akşama kadar güzel bir hareketlilik bekliyoruz” dedi.

Uygur; “Özel okullar günah keçisi olarak görülemez!” Uygur; “Özel okullar günah keçisi olarak görülemez!”

Kentte yaşayanlar hafta içinden itibaren yılbaşı konseptine girdiğini ifade eden Murat Kömooğlu “Onun haricinde sattığımız ürünler de bugüne özel tabi ki. Küçük hediyeler ve kampanyalar şeklinde müşterilere böyle bir talep oluşturmayı istiyoruz. Bugüne özel genelde kuru yemişler olmazsa olmaz, sofralarda onun haricinde şekerlemeler, lokum çeşitleri, kahve çeşitlerimiz zaten kahveciyiz, yılın on iki ayında giden bir ürün. Bugüne özel kahvede, güzel bir yoğunluk yaşıyoruz” diye konuştu.  

e947b02f-085a-4138-a45d-67b285ad7adf4329575e-da53-446c-9f93-6aa6b89febec