İzmit’te çocuklar renkli yaz akşamı geçirecek İzmit’te çocuklar renkli yaz akşamı geçirecek

Yıldırım, İskenderun'daki görev süresi boyunca özellikle jandarma bölgesindeki vatandaşlarla aktif iletişim kurarak askere olan güveni artırmayı başardı.

Yeni görev yeri olan Dörtyol Jandarma Komando Tugay Komutanlığı'nda görev yapacak olan Binbaşı Yusuf Yıldırım, ziyarette şunları söyledi: "İskenderun Gazeteciler Cemiyeti, bölgemizin önemli bir rehberi ve yol göstericisidir. Burada görev yaptığım süre boyunca sahada bulunan arkadaşlarımızla uyum içinde çalıştık. Bölgemizdeki gazetecilerin tutumu bizi fazlasıyla memnun etmiştir. Sizlerle birlikte görev yapmaktan dolayı çok mutluyum."

Yıldırım'ın yerine atanan İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mustafa Açık ise şunları belirtti: "Yeni görevimde, İskenderun'a katkı sağlamak için mesleki tecrübemi kullanacağımı düşünüyorum."

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar ise şunları dile getirdi: "İskenderun İlçe Jandarma Komutanlığı'nda görev yaptığınız süre boyunca halkımızın güvenliği ve huzuru için iletişimi ön planda tutarak önemli bir çaba gösterdiniz. Sizlerin liderliğindeki komutanlarımızı ve askerlerimizi tebrik ediyoruz."

Binbaşı Yusuf Yıldırım'ın veda ziyareti, İskenderun'daki görev sürecinin önemli birer hatırası olarak kalacak.

D0D65022 578C 4B9E 81A8 21D206183C13C4Eb8983 Cca1 40B4 8057 98Cb747E19B8

Editör: Halit Sapmaz