İskenderun ve Arsuz bölgesinde özel eğitim hizmeti veren İyi Ki Varsın Çocuk Anaokulunda hazırlanan bir çalışma ile öğrenciler yeni yılda aile büyüklerine hoş bir sürpriz yaptı.

Dijital iletişim çağında artık unutulmaya yüz tutmuş bir gelenek olan yeni yıl kartlarını hazırlayıp ailelerine gönderen minikler, duygulara hitap eden bir organizasyona imza attı. Bugün, İyi Ki Varsın Çocuk Anaokulunun önüne gelen mobil PTT aracına tüm minik öğrenciler hazırladıkları kartları teslim etti.

Okul Kurucusu Burcu Genco Büyükburç mektup ve tebrik kartı gönderme kültürünün devamlılığını sağlamak ve bunu yeni nesillere aktarmak istediklerini belirterek “Bugün öğrencilerimizle güzel bir etkinlik gerçekleştirdik. Hafta boyu öğretmenlerimiz bu hafta derslerde posta ile mektup ve kargo gönderme aşamalarını anlattı. Posta yolculuğunu öğrenen öğrencilerimiz şimdide kendi tebrik kartlarını attı. Projelerin, etkinliklerin yoğun şekilde devam ettiği İyi Ki Varsın Çocuk Anaokulu’da ayrıca “Mis Gibi İyilik Projesi” kapsamında akranlarının eğitim ihtiyaçlarını giderebilmek için oda parfümü ürettiler. Takas usulü ile satışa sunulacak parfümleri alarak sizde, bizden destek bekleyen çocuklarımızı sevindirebilir, bu iyilik hareketine destek olup iyilik elçisi olabilirsiniz” dedi.

Özel İyi ki Varsın Çocuk Anaokulu yönetiminden ziyaret… Özel İyi ki Varsın Çocuk Anaokulu yönetiminden ziyaret…

yilbasi-tebrigi.mp4_snapshot_00.10.040yilbasi-tebrigi.mp4_snapshot_00.27.278cba56ad0-eef0-4cd1-a8f4-964e7fa762b376c192b2-301e-4568-95e0-377590d4bad9