İskenderun Teknik Üniversitesi Meslek Yüksekokulu bünyesinde kullanılmak üzere Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi Programına içten yanmalı ve elektrikli araç yedek parçaları hibe edildi.

2022- 2023 Güz Yarıyılının sonuna gelinirken İskenderun Teknik Üniversitesi aldığı hibelerle öğrencilerine katkı sunmaya devam ediyor. İskenderun Meslek Yüksekokulu Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi Programına Gümüş Otomotiv Mot. Ar. San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından içten yanmalı ve elektrikli araç yedek parçaları hibe edildi.

Laboratuvar ve atölyelerde kullanılacak yedek parçaların piyasa fiyatının ise 450 bin Türk Lirası değerinde olduğu belirtilen hibelerin İskenderun Meslek Yüksekokulu’na teslimi esnasında Gümüş Otomotiv adına Mehmet Ali Gümüş ve Hamdi Alkan hazır bulundu.

İGEV’den ‘Atatürk ve Cumhuriyet’ semineri İGEV’den ‘Atatürk ve Cumhuriyet’ semineri

Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi Programının araştırma ve eğitim faaliyetlerine katkı sunacak hibe için İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci “Öğrencilerimize faydalı olan her sektörden her türlü iş birliğini yapıyoruz. Bugün bunların bir yenisine daha imza atarak tarafından içten yanmalı ve elektrikli araç yedek parçalarını okulumuza kazandırdık. İSTE’ye verdikleri destek için Gümüş Otomotiv Mot. Ar. San. ve Tic. Ltd. Şti.’ne şahsım ve üniversitem adına teşekkür ediyorum” dedi.

FB441391-76B4-434A-8B69-A5F28074F344E1EE9EE7-270A-4116-9F06-A5B7E2398A4A-1