Kulüp başkanı Hakan Bolat’ın idaresindeki İskenderunspor A.Ş. kurumsallaşmaya doğru giden yolda politikalar üretirken, yeni hamleler de yapıyor. Turuncu-Mavili renkler ile, sarı-kırmızılı renkler aynı rafta taraftarlarıyla buluşuyor.

Kulüp Başkanlığı’nı devraldıktan sonra İskenderunspor’u sadece liglerde mücadele eden bir takım yapmakla kalmayan kulüp Başkanı Hakan Bolat, 3. Ligde şampiyonluk mücadelesi verirken takımın ürünlerini de taraftarlarla buluşturdu.

Turuncu-mavili renkleri geniş bir tabana yaymak isteyen Başkan Bolat, geçtiğimiz günlerde G. Saray ile yaptığı görüşmede formalarını GS Store ile aynı rafta satılması teklifi kabul gördü. Söz konusu anlaşmanın ardından bundan böyle İskenderunspor’un ürünleri, GS Store’de G. Saray ürünleriyle aynı rafta taraftarlarıyla buluşacak.

Başkan Hakan Bolat, tekliflerini kabul eden G. Saray Başkanı Dursun Özbek ve Yönetim Kurulu üyelerine sosyal medya hesabından teşekkür etti.

İSKENDERUNSPOR, VAN DEPLASMANINDA

Ligin 26 haftasında deplasmanda Vanspor Fk. İle karşılaşacak İskenderunspor, Van’da maç saatini beklemeye başladı.

Van’a giden İskenderunsporlu kafile, çiçeklerle karşılandı, yaşanan depremden dolayı geçmiş olsun dileklerinde bulunuldu. Karşılamanın ardından otele yerleşen turuncu-mavili ekip, cumartesi günü saat 14.00’da başlayacak maça konsantre olmaya çalışıyor.

Down Sendromlu çocuklar "Hentbol ile +1"de sporla buluştu Down Sendromlu çocuklar "Hentbol ile +1"de sporla buluştu

3c599f7a-0c86-4bc6-b626-e3aac1d2cb59-1678392407