6 Şubat depremleriyle yıkılan binalar, enkaz kaldırma çalışmalarının yarattığı tozun kentte insan hayatını olumsuz etkilediği İskenderun’da, havaların da ısınmaya başladığı şu günlerde Hatay Büyükşehir Belediyesini harekete geçirdi.

HBB itfaiye aracı ve zabıta ekiplerinin nezaretinde İskenderun’un en işlek caddesi Şehit Pamir’de bir süredir başlatılan yolları sulama çalışmalarına bugün kaldırımların da tazyikli suyla yıkanma hizmeti de eklendi.

İskenderunlu yıkanan ve pırıl pırıl olan, temizlenen kaldırımda toz kalkmadan yürümenin keyfine varırken, ekiplerin tazyikli su ile kaldırımları yıkama çalışmalarının devam ettiği gözlendi. Şehit Pamir Caddesi’nde Çok katlı otoparktan itibaren kaldırımı, tazyikli su ile yıkayan, HBB ekiplerinin çalışması vatandaşlar ve esnaftan da takdir topladı.

İskenderun Spor kulübü kapanıyor İskenderun Spor kulübü kapanıyor

Hbbden Kaldirim Temizligi.mp4 Snapshot 01.27.729Hbbden Kaldirim Temizligi.mp4 Snapshot 00.57.832Hbbden Kaldirim Temizligi.mp4 Snapshot 00.35.983Hbbden Kaldirim Temizligi.mp4 Snapshot 00.12.334Hbbden Kaldirim Temizligi.mp4 Snapshot 00.08.322

Editör: Halit Sapmaz