Kent dışından desteğe gelen polislerin sorumlusu baş komiser Kadir Avcı, yüzyılın felaketi depremler sonrası depremzedelerin yanında yer alarak sahada mücadele eden Türk Kızılay’ı İskenderun Şubesi ekibini ziyaret etti.

Kahramanmaraş merkezli depremlerin yarattığı olumsuzluğu bertaraf etmek, depremzedelerin yaralarını sarmak üzere birçok gönüllü kuruluş gibi Türk Kızılay’ının İskenderun Şubesi ekibi de yoğun bir mücadele vermeyi sürdürüyor.  Depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak için çabalayan ekibin ulaştırdığı yardımlar on binleri geçti.

Depremzedeler kadar depremzede olmalarına karşın güler yüzle, bıkmadan usanmadan sorumluluklarını yerine getiren Türk Kızılay’ı İskenderun Şubesi’nin çalışmalarına tanık eden İstanbul’dan depremzedelere destek olmak için gelen 450 polisin sorumlusu Başkomiser Kadir Avcı’nın teşekkür ziyareti, Şube Müdürü Seden İlhan ve personelini çok mutlu etti.

Suzan Kardeş'ten Ayvalık'ta İzmir Marşı sürprizi Suzan Kardeş'ten Ayvalık'ta İzmir Marşı sürprizi

Özellikle depremzede çocuklara verilen çikolatalar ve birçok hediyeyi ulaştırılırken, ekibin çalışmalarına tanık olduğunu belirten Başkomiser Kadir Avcı, yıkımların ve acıların bu denli büyük olduğu bir dönemde yılmadan çalışan Kızılay ekibine Şube Müdürü Seden İlhan’ın şahsında tüm ekibe teşekkürlerini iletti.

03c8868a-d8a8-4726-b2f7-aefc3e1874d3