isder-1

CW Enerji solar sulama sistemleri ile enerji maliyetlerini azaltıyor CW Enerji solar sulama sistemleri ile enerji maliyetlerini azaltıyor

İSDER Başkanı Onur Açıkalın, yönetimi yeni devraldığını belirterek dernek ile ilgili bilgiler vererek, kişi, kurum, kuruluş ayırmadan gerek esnaf, gerek eğitim alanında herkese ulaşmayı her soruna çözüm bulmaya çalışmayı amaç edindiklerini belirtti.

Açıkalın, ziyaretin amacının ise özellikle deprem sonrası oluşan birtakım fırsat eşitsizliklerinin devlet kurumları tarafından engellenmesi için İTSO ile işbirliği içinde hareket etmek olduğunu iletti.

İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İSDER gibi, toplumsal olaylarla ilgili sorun dile getiren ya da yardım ve işbirliği talebinde bulunan dernek ve STK’larla iletişim halinde olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, toplum yararına olacak gerekli tüm yardımı yapmaya hazır olduklarını iletti. Yıldönümü yaklaşan 6 Şubat depremlerinin bölgeye etkileri, bölgenin ekonomik durumu, KOSGEB kredi ve destekleri gibi güncel konulara değinilen toplantı karşılıklı memnuniyet ve dilekler ile sona erdi.

Editör: Ufuk Aktug