Chery büyüme hızıyla sektörü 12’ye katladı! Chery büyüme hızıyla sektörü 12’ye katladı!

Sigorta Kursiyer 2Sigorta Kursiyer 3Sigorta Kursiyer 1

İTSO 18.Meslek Komitesi,  İSADER işbirliği ile düzenlenen kurslar tamamlandı. Kurslara katılanlar sertifikalarını düzenlenen tören ile aldı.

Sigortanın önemi son yıllarda daha da artığını söyleyen İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; “ Bu eğitimde, sektörle ilgili birçok detaya değinilmiş olup, ülkemizde satılan tüm poliçeler, hasarda yapılması gerekenler, Sigortacılık satış teknikleri, müşteri ilişkileri kısaca bir acentede yapılan tüm iş ve işlemler kursiyerlere anlatıldı. Sigortacılık gibi nitelikli bir mesleğe, yeni personeller kazandırılması ve istihdama katkı olması bizleri sevindirmektedir. Seminerin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Böylesi eğitimlerin düzenlenmesine ilişkin, odamızın her zaman hazır olduğunu ve yanlarında olduğumuzu da ifade ederek, tüm kursiyerlerimizi tebrik ediyorum” dedi.

İSADER Başkanı Mevlüt Tekin, İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a desteklerinden dolayı plaket takdim etti.

Yapılan konuşmaların ardından İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde, 05-24 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen ‘Sigortacılık eğitimlerine katılan toplam 26 kursiyere sertifikaları takdim edildi.

Sertifika törenine, İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Yönetim Kurulu Üyesi  Levent Çam,  İSADER Başkanı Mevlüt Tekin, 18. Meslek Komite Başkanı Armağan Dedeağa, 18.Meslek Komite üyeleri, Emir Horuz, Osman Çoban, Sinan Gök, Emrah Kireççi, İlker Havran ve kursiyerler katıldı.

Editör: Ufuk Aktug