Ziyarette, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Filiz Özçörekçi'nin de hazır bulunmasıyla birlikte, Hatay basınının büyükşehir belediyesi ile ilişkileri, sorunların çözümü ve bölge basınının hızlı bir şekilde bilgilendirilmesi gibi konular üzerine görüş alışverişi gerçekleştirildi.

İstirahat halinde görülen el titremesi Parkinson habercisi olabilir! İstirahat halinde görülen el titremesi Parkinson habercisi olabilir!

İGC Başkanı Diyap Atar, yeni görevinde Melih Erginses'e başarılar dileyerek, ilişkilerin güçlendirilmesi ve sorunlara çözüm üretilmesi adına ortak akılın önemine vurgu yaptı. Atar ayrıca, İGC'nin üye profili ve yayın kuruluşları hakkında bilgi aktardı.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Melih Erginses ise İGC'nin kurumsal yapısı ve nitelikli üye profiliyle Türkiye'nin önde gelen camialarından biri olduğunu belirterek, her türlü katkıya açık olduklarını ifade etti. Erginses, sorunların çözümü için işbirliği ve iletişimde bulunacaklarını söyledi.

07F8C650 C96B 4Fe1 Af35 20B129505C22

Editör: Halit Sapmaz