Havada balık tutulur mu? Demeyin! Osmaniyeli sosyal medya fenomeni İlyas Yıldır bu iddiasını gerçekleştirmek için İskenderun’da profesyonel yamaç paraşütü pilotu İlker Özgüven ile birlikte Amanosların eteğinden tandem atlayışı yaptı.

Gökyüzünden oltasını aşağı İskenderun Körfezine salarak balık avlama deneyiminde bulundu. Oltasına takılan balık ile havada balık tutma keyif yaşayan Osmaniyeli sosyal medya fonemeni olduğu belirtilen İlyas Yıldır “Olmayanı yaptık” diyerek gökyüzündeki heyecanını takipçileriyle paylaştı.

Atatürk Anıt alanına başarılı bir iniş gerçekleştiren İlyas Yıldır, insanların sıkıntılı bir süreçte gülmeye eğlenmeye ihtiyacı olduğunu düşündüğünü belirterek “Böyle bir atlayışı, anı ve keyif olsun diye kayda aldık. Bundan sonra gökyüzünde tuttuğumuz balığı mangalda pişirmeyi planlıyoruz” şeklinde espri patlatmayı da ihmal etmedi.

Simge'den yeni şarkı Simge'den yeni şarkı

Profesyonel yamaç paraşütü pilotu İlker Özgüven başarılı ve de güzel bir atlayış gerçekleştirdiklerini renkli ve eğlenceli olduğunu ifade ederek Amanoslardan paraşütle atlamak her zaman büyük bir zevk verdiğini söyledi.

27isken-havada balık tuttu.mpg_snapshot_00.09.54027isken-havada balık tuttu.mpg_snapshot_00.10.31827isken-havada balık tuttu.mpg_snapshot_00.02.557

27isken-havada balık tuttu.mpg_snapshot_00.26.900

Editör: Halit Sapmaz