TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Hassa’da yapımına başlanan 4215 kalıcı konutun hızlı şekilde ilerlediğini belirtti.

yayman-kalici-konut1yayman-kalici-konut2

Son bir hafta içerisinde yüz e yakın mahalle ve hane ziyaretinde bulunan AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman,  Depremzede vatandaşlarla bir araya gelerek kalıcı konut alanlarını yerinde inceledi.

Hassa’dan Yayladağı’na, Kırıkhan’dan Belen’e, Reyhanlı’dan Altınözü’ne tüm ilçelerdeki projeleri yakından takip eden Yayman, Hassa’da yapımına başlanan 4215 kalıcı konutun hızlı şekilde ilerlediğini belirtti.

Yayman, “Masada değil sahadayız ve çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz .” dedi

Gelecek Eskişehir seçmenden özür diledi Gelecek Eskişehir seçmenden özür diledi

Hassa Kaymakamı Osman Acar, Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş ve AK Parti İlçe Başkanı Selahattin Çolak ile bölgede incelemelerde bulunan Yayman, yılsonu itibariyle konutların Hassalı vatandaşlara teslim edileceğini belirterek şunları söyledi:

“ Kalıcı konutlarımızı yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldık. Hassa’da 4215 kalıcı konutumuz hızla ilerliyor. Aralık ayında evlerimizi teslim edeceğiz

Deprem yaralarının sarılmasının birinci yolu kalıcı konutların biran önce yapılması ve vatandaşlarımızın mağduriyetlerinin giderilmesidir”