MÜSİAD’ın gençlik yapılanması olan Genç MÜSİAD Hatay Şubesi’nin Olağan Genel Kurulu sonucu başkanlığa Avukat Ecrin Nazlı İnan seçildi.

Hatay Genç MÜSİAD’ın yeni Başkanı, İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu, halen kamu hukuku üzerine tezli yüksek lisans eğitimine devam eden Avukat Ecrin Nazlı İnan oldu.

‘HEDEFLERİMİZE KOŞACAĞIZ’

Hatay Genç MÜSİAD Başkanı Av. İnan şahsına duyulan güvenden dolayı teşekkür ederek “Sizlerin güvenine layık olabilmek için dün olduğu gibi bugün de var gücümüzle çalışacağız. Yeni hedeflerle, yeni projelerle, yeni bir motivasyonla ve yeni heyecanlarla yeni hedeflere yelken açacağız. Bu değerli hazinenin gücünü her zaman yanımızda hissediyoruz. Kurucu ve bugünlerimize ulaşmamızda emek veren herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Hatay Genç MÜSİAD Başkanlığına seçilen Av. Ecrin Nazlı İnan’a başarı dileklerinde bulunan ve genel kurulda güven tazeleyen MÜSİAD Hatay Şubesi Başkanı Ali Özyurt da “Genç MÜSİAD’da Bayrak değişimi oldu. Geçen dönem görev yapan Kenan Ak başkanımıza görev süresi boyunca yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, yeni dönemde görev alan genç kardeşimiz Ecrin Nazlı İnan başkanımıza görevinde Cenab-ı Allah’tan başarılar dileriz. Şimdi önümüzde omuz omuza çalışacağımız iki yılımız var. Genç MÜSİAD olarak bu 2 yılda birlikte çok güzel işler yapacağımıza, hatta siz gençlerin bizleri zorlayarak daha da azimli hareket etmemizi sağlayacağınıza inancım tamdır” diye konuştu.

İTSO Yönetiminden Edip Demir-Çelik Tesislerine Ziyaret İTSO Yönetiminden Edip Demir-Çelik Tesislerine Ziyaret

Genç MÜSİAD Hatay Şubesi’nde yönetim şöyle oluştu; Başkan Ecrin Nazlı İnan, Başkan Yardımcısı Müslüm Ak, Başkan Yardımcısı Gizem Şener, Komisyon ve yönetim kurulu üyeleri Hakan Güler, Yılmaz Öz, Oğulcan Yabanabat, Pelinsu Birsen, Abdullah Gözüküçük, Mehmet Eren Uğur, Merve Yıldızber Ahmet Hadutoğlu, Yunus Emre Köse, Muhammed Ali Sağıroğlu ve Suat Alpaydın.

325785659_1256666748217258_455280104516577505_n908d3d6f-9ec3-4535-8be3-cbf5cd7ceb86