Hatay’ın İskenderun ilçesinde Belediyede uzun yıllar Başkan yardımcılığı yapan Hasan Hüseyin Çelik tedavi gördüğü hastanede yaşam savaşını kaybetmesi sonucu vefat etti.

İskenderun Belediyesinde Başkan yardımcılığı yapan ve emekli olan herkesin yakından tanıdığı, çevresinde sayılan sevilen simalarından Hasan Hüseyin Çelik rahatsızlığı nedeniyle bir süredir şehir dışında bir hastanede tedavi görüyordu. Verdiği mücadeleyi kaybeden Hasan Hüseyin Çelik rahatsızlığına yenik düşerek yaşama tutunamadı. Vefatı başta Çelik ailesi olmak üzere yakınları ve tüm sevenlerini derinden üzdü.

Merhum Hasan Hüseyin Çelik’in, cenazesi 26 Ocak (yarın) Perşembe günü Kaptan Mehmet Paşa Caminden öğle namazına müteakip Çankaya Asri mezarlığında toprağa verilecek.

Çelik ailesinin taziyeleri de Yenişehir Mahallesi Şehit Yüzbaşı Ferit Güneş Caddesi üzerinde Açelya apartmanındaki evde kabul edeceği bildirildi.

Ağaçları Devirdi Ağaçları Devirdi

Merhum Hasan Hüseyin Çelik’e Allahtan rahmet kederli ailesi, yakınları ve sevenlerine başsağlığı, sabır dileriz, iskenderun.org.

44c33576-fd67-4ea3-9934-99e231e49c00