Konuk ekibi iyi bir şekilde ağırladıklarını, rakip Iğdır spor Kulüp Başkanı Cantürk Alagöz’ü gerçekten çok sevdiğini ifade eden İskenderun spor Kulüp Başkanı Hakan Bolat “İyi bir insan, aynı zamanda milletvekilimiz. Çok güzel ağırladık, dostluk adına çok güzel şeyler oldu, o açıdan çok mutluyuz” dedi.

Iğdırspor bu ligin, kendi bulundukları grubun net şampiyonluk adayı olduğunu vurgulayan turuncu-mavili kulübün başkanı Hakan Bolat “Çok büyük para harcadılar, çok iyi bir takım kurdular. Bana göre grubun en iyi takımı. İlk önce geriye düştük, geriye düştükten sonra biz galibiyete ulaştık. Ondan sonra son dakikalarda yediğimiz bir golle maç 2-2 bitti. 2-2’lik skordan tabiî ki üzgün oluyorsunuz, 2-1 galip bitirseydik bizim için önemliydi. Ama Soma’nın mağlubiyetiyle bizde şu anda play off hattının içindeyiz. Play off hattının da dışına çıkmak istemiyoruz artık” diye konuştu.

Bu yılki kadrolarının, daha genç, daha dinamik, daha iyi bir takım kurduklarını ifade eden Başkan Hakan Bolat, Geçen senekine göre daha çok koşan bir takım. Bunun da faydalarını alıyoruz, alacağız da. Burada en önemli şey İskenderun halkının İskenderunspor’a ne kadar destek verdiği. Artık bunu benim tek başıma götürmem mümkün değil. Bu saatten sonra önemli olan İskenderun halkının ne kadar burayı destekleyeceği. İskenderun halkı ne kadar sponsorluk yapacak, ne yapacak ondan sonra bu İskenderunspor bir yerlere gelmesi lazım. 3 seneden beri ben elimden gelen her şeyi yapıyorum. Yine bu sene yarışmacı bir takım ortaya çıkardık. Bütün dezavantajlarımıza rağmen, İstanbul’da çok büyük zorluklar çektik bu sene. Şimdi kendi şehrimizdeyiz, dört gözle stadın açılmasını bekliyoruz. Stad açıldıktan sonra hem bizim orda seyirci baskımız olacak, hem bize oradan gelir gelecek, hem de bu kadar yorulmayacağız. İnşallah Ocak ayında kendi stadımızda oynarız” şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Futsal Millî Takımı'nı kabul etti Cumhurbaşkanı Erdoğan Futsal Millî Takımı'nı kabul etti

Takımın gidişatının iyi, bu grubun iyilerinde bir tanesi olduğunu sözlerine ekleyen Başkan Hakan Bolat şunları söyledi: “Dev bütçeli 3-4 tane takım var. onlarla uğraşmamız zor olacak ama biz elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Devre arasında da birkaç transfer yapıp takımı gelmesi gereken en iyi yere getireceğiz. Taraftarlarımızın hiçbir zaman boynunu bükmeyeceğiz. Ama dediğimiz gibi bizim desteğe ihtiyacımız var. Ciddi desteklere ihtiyacımız, bu bizim için çok önemli.”

53d42526-ea5a-4878-8bc4-540dcda01bbb