Haber Detayı
18 Şubat 2021 - Perşembe 17:05
 
Polis Büyükçarşı iş hanını ablukaya aldı!
Hatay’ın İskenderun İlçesinde polis kent merkezinde bulunan Büyükçarşı iş hanında suçlular, suç unsurları ve güvenliği tehdit eden şahıslara yönelik denetim uygulaması yaptı.
Yaşam Haberi
Polis Büyükçarşı iş hanını ablukaya aldı!

İlçe Emniyet Müdürlüğü tüm birimleri harekete geçirerek yaptığı çalışmalarla kentin güvenliği tehdit edenler ile huzurunu kaçırmak isteyenlere aman vermiyor.

 

İlçe Emniyet Müdürlüğü bugün saat 16.00 sıralarında İskenderun’un ilk iş hanlarından olan, birçok katta boş dükkanların bulunduğu Büyükçarşı iş hanını adeta ablukaya aldı. Şehit Pamir ile Ulucami caddelerinden başlayarak tüm birimlerin katılımıyla gerçekleştirilen suçlu ve suç unsurlarına yönelik denetimde iş hanının zemin katından, en üst katına kadar binada kontrol yapıldı.

 

Ekipler özellikle suçlu ve suç unsurlarına yönelik olarak, katlardaki kullanılmayan boş yerler, dükkanları didik didik aradı. Buralarda denk gelen şahısların kimlik kontrolü ve kaba üst aramaları yapıldı.

 

Bu arada Emniyetin düzenlediği denetim uygulaması, Büyükçarşı iş hanında zemin kat başta olmak üzere faal olarak çalışan işyerlerindekiler ile buraya alışverişe gelen, işi olan vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.   

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Polis, Büyükçarşı, iş, hanını, ablukaya, aldı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı