ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
12 Nisan 2021 - Pazartesi 10:12
 
Muhtarlar il için birlikte seslerini yükseltti
İskenderun’da Belediye meclis üyelerinin ardından sivil toplum kurulusu temsilcilerinin açıklamalarının sonrasında kente asılan il pankartları Mahalle Muhtarlarını bir araya getirdi. İskenderun mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç ,”İskenderun İl Olsun Plaka 82 olsun” dedi.
Yaşam Haberi
Muhtarlar il için birlikte seslerini yükseltti

İskenderun Belediye Üç nolu sosyal tesiste İskenderun Mahalle Muhtarlar Derneği Başkanı ve mahalle muhtarlarının bir araya geldiği toplantıda İskenderun’un il olmasının zamanı geldiği belirtildi.

Mahalle Muhtarları Dernek Başkanı  ve Denizciler mahalle Muhtarı Ali Rıza Kekeç, geçmişten bugüne İskenderun’un her yönüyle il olmayı hak ettiğini ancak bir türlü olamadığını ifade ederek, ”İskenderun Belediye Başkanımız Fatih Tosyalı’nın son günlerde seslendirdiği ve belediye meclisimizin tüm siyasi Partilerinde İl olmasını istediği İskenderun için bizlerde bugün burada bir araya geldik. İskenderun İl olsun plakamız 82 olsun diyoruz Belediye Başkanımızı İl olma konusunda destekliyor herkesi bu konuda birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmeye davet ediyoruz ”şeklinde konuştu

Kaynak: Editör:
Etiketler: Muhtarlar, il, için, birlikte, seslerini, yükseltti,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı