kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
23 Ekim 2021 - Cumartesi 14:36
 
Muhtar Verilen Hizmetlerden Memnun
İskenderun’un İsmet İnönü Mahalle Muhtarı mahallesinde sokakların asfaltlandığı ve kaldırımların yapıldığını belirterek vatandaşlarının memnuniyetini dile getirdi.
Yaşam Haberi
Muhtar Verilen Hizmetlerden Memnun

İsmet İnönü Mahalle muhtarı Engin Aktuğ İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya ve ekibine mahallesine yaptıkları hizmetlerden dolayı vatandaşların memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti. 14 sokağının asfaltlandığı ve kaldırımların yapıldığını ifade eden mahalle muhtarı Engin Aktuğ,” Bugünde sokaklarımızdan bir tanesinin asfaltlanma çalışmasının başındayız. Belediyemiz ekipleri burada vatandaşlarımızın kullandığı bir yolumuzu daha asfaltlıyorlar diyerek şunları söyledi:

“İsmet İnönü Mahallemiz İlçemizin en büyük mahallelerinden birisi ve gelişmeye de müsait olduğu için ihtiyaçları da devamlı artmakta. Vatandaşlarımızdan da gelen talepler doğrultusunda  durumu İskenderun belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya iletiyoruz. Başkanımızda bizi kırmıyor ekibi ile birilkte her zaman bizlere destek oluyor. Bugünde gördüğünüz gibi sokaklarımızdan birisini asfaltlama çalışmasının başındayız. İskenderun belediye Başkanımıza ve ekibine mahalle sakinlerim adına teşekkür ediyorum.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Muhtar, Verilen, Hizmetlerden, Memnun,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı