kehribar - logo yanı
Haber Detayı
10 Şubat 2021 - Çarşamba 16:07
 
Kangren olan şeker hastasına çare oldular…
Şeker hastalığı yüzünden yaraları kangrene dönüşen, dayanılmaz ağrılarının dindirilmesi, ayağının kurtarılmasını isteyen Hatice Çetinkaya’nın sesine millet de, vekiller de kulak verdi, ameliyat yolu açıldı.
Sağlık Haberi
Kangren olan şeker hastasına çare oldular…

 İskenderun.org Haber portalının önceki gün, çektiği acı ve gözyaşlarıyla gündeme taşıdığı Şeker hastası Hatice Çetinkaya’ın sesine hayırseverler başta olmak üzere İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve Milletvekillerinden destek geldi.

Haberin yayınlanmasının hemen arından hayırsever vatandaşlar gücü dahilinde aileye destek verdi, Ameliyat için gerekli paranın tamamlanması için de İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ile Ak Parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel ciddi katkılar sundu. Eksik kalan paranın tamamlanması için Ak Parti Hatay milletvekili Abdülkadir Özel, hastanın ameliyat olması için gereken ne ise hemen yapılması konusunda talimat verdi.

Ağrılarından adeta inleyen ve gözyaşlarına boğulan Hatice Çetinkaya’nın artık umudu var. Çetinkaya çifti kendilerine destek olan hayırsever vatandaşlara ve milletvekillerine teşekkür ederek “Bizim yaşadıklarımızı Allah kimseye yaşatmasın çok zor durumdaydık, Allah bizlere bir yol gösterdi. Herkesten Allah razı olsun” dediler.

Hatice Çetinkaya eşi ile birlikte dün gece ameliyatının yapılaması için İstanbul’a hareket etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kangren, olan, şeker, hastasına, çare, oldular…,
Yorumlar
Haber Yazılımı