SKODA


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
14 Eylül 2021 - Salı 11:17
 
İTSO’dan Özçelik İş’e ‘hayırlı olsun’ ziyareti…
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şubesine ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.
Yaşam Haberi
İTSO’dan Özçelik İş’e ‘hayırlı olsun’ ziyareti…

Bölgede en güçlü sendikası konumunda olan Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şubesini yeni binasında ziyaret eden İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter ve Yönetim Kurulu Üyesi Raşit Özyurt, sendika binasını da gezerek bilgiler aldılar.

 

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, Şube Mali Sekreteri Veysel Yayla ve Şube yöneticiler İTSO Yönetimine ziyaretten ötürü memnuniyetlerini dile getirdiler.

 

“SALONUMUZ TÜM STK’LARA AÇIK”

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör da Yenilenen binalarında hizmet vermenin onurunu hep birlikte yaşadıklarının altını çizerek “Birlik ve beraberlik içerisinde bölgemiz ekonomisine güç katıyoruz. Kapımız ve salonlarımız bütün STK’lara, siyasi partilere halkımıza açık. İskenderun’a değer katan projelerde de birlikte hareket ediyoruz. Bu da bölgemiz ekonomisine olumlu yönde yansıyor. Sendika olarak her zaman emekçi kardeşlerimizin yanındayız” dedi.

 

YILMAZ: “EMEKÇİNİN YANINDAYIZ”

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise; Özçelik iş sendikası gibi kendilerinin de aynı istikamette olduğuna işaret ederek “Odamıza 7 bine yakın üyemiz var. Bizler de üyelerimizin sorunlarını en yetkili mercilere bildirme, çözme noktasında emek sarf ediyoruz. Bizim de salonlarımız tüm STK’lara, siyasi partilere, kurum ve kuruluşlara açıktır. Önemli olan bölgemize yapılan hizmetlerde bizim de katkımızın olmasıdır. Bölgemize değer katan ortak projelerde de birlikteyiz. Böylesi önemli projelerin bölgemiz ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayacağına inanıyoruz. Bu vesile ile şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına yeni Sendika binanızın hayırlı olmasını temenni ediyoruz” şeklinde konuştu.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: İTSO’dan, Özçelik, İş’e, ‘hayırlı, olsun’, ziyareti…,
Yorumlar
Haber Yazılımı