tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
21 Haziran 2021 - Pazartesi 17:54
 
Gizem Optik’in açılışı yoğun ilgi gördü…
Diş Hekimi M. Lütfü Güler, Aura Güzellik Merkezi ortaklarından Müge Güler’in kızları genç Optisyen Gizem Güler ile Emre Gençoğlu’nun işletmeciliğini yaptığı Güler Optik düzenlenen törenle hizmete açıldı.
Yaşam Haberi
Gizem Optik’in açılışı yoğun ilgi gördü…

İskenderun Mustafa Kemal Mahallesi Batı Göz Hastanesi karşısında hizmet veren Güler Optik’in açılışını Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Adnan Yener, İskenderun Devlet Hastanesi Yöneticilerinden Mete Burakçın, Meclis üyesi Seçkin Yıldırımöz, İş insanı Selim Çam, Diş hekimi Mehmet Lütfi Güler ile işletmeciler yaptı.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, işletmenin kente hayırlı olması dileğinde bulunarak “İskenderun güzel bir ilçe, her gün yeni yeni işyerinin açılışını gerçekleştiriyoruz. Demek ki burada ticaret ve ekonomi güçlü, Allah’a çok şükür; bugün cumartesi dolaşıyorum İskenderun’un her noktasında büyük bir hareketlilik var” dedi.

Güler Optik açılışına gelen tüm davetlilerle genç girişimci işletmeciler ile Müge Güler ve Serap Çam ortaklar da tek tek yakından ilgilendi, hayırlı olsun ziyaretinde bulunan misafirler de gözlük almak için ürünleri yakından inceledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gizem, Optik’in, açılışı, yoğun, ilgi, gördü…,
Yorumlar
Haber Yazılımı