SKODA


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
16 Temmuz 2021 - Cuma 16:01
 
Fatih Yalçın’ın oğlu Aras erkekliğe ilk adımı attı
PEGEM Kurs Merkezi kurucusu Fatih Yalçın, oğlu Aras'ın, dillere destan sünnet düğünüyle erkekliğe ilk adımı atmasının mutluluğunu dostları ve konuklarla birlikte yaşadı.
- Haberi
Fatih Yalçın’ın oğlu Aras  erkekliğe ilk adımı attı

İSOS Otel’de düzenlenen sünnet düğününe iş, eğitim ve siyaset camiasından birçok davetli katıldı. Sünnet düğününde küçük Aras ve baba Fatih Yalçın, şıklıkla adeta bir birleriyle yarışırken, göz kamaştırdılar. Cemile-Fatih Yalçın çifti, davetlileri karşılayarak yakından ilgilendiği düğün merasiminde Derya-Yusuf Gözgören ile Yeliz-Tamer Tunal çifti de kirvelik görevini yerine getirdi.

 

Heyecanlı ve mutlu görünen Aras’ın babası ile sahnede sergilediği performans davetlilerden büyük alkış aldı. Mehter takımının sahne aldığı düğünde davetliler çalınan marşlar eşliğinde coştu. Ardından sahne alan Oğuz Doğan’ın seslendirdiği şarkıların atmosferine kendilerini teslim eden davetliler, gecenin geç saatlerine kadar eğlendi, Oğuz Doğan’ın sahne aldığı gecede, minik Aras Yalçın’ın babası Fatih Yalçın, kirveler Yusuf Gözgören ve Tamer Tunal ile yakın dostlarıyla muhteşem oyunları düğünü şölene dönüştürdü. Yalçın Ailesi’nin mutluluğuna ortak oldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Fatih, Yalçın’ın, oğlu, Aras, , erkekliğe, ilk, adımı, attı,
Yorumlar
Haber Yazılımı