kehribar - logo yanı
Haber Detayı
26 Kasım 2020 - Perşembe 18:44
 
Evde karantinadaki müftünün paylaşımı yürekleri burktu!
Hatay’ın İskenderun ilçesinde covid-19 testi pozitif çıkınca evinde ayrı bir odada kendini karantinaya alarak ailesinden uzak bulunan Müftü Osman Şekerci, sosyal medya hesabından öyle bir paylaşım yaptı ki yürekleri burktu.
Yaşam Haberi
Evde karantinadaki müftünün paylaşımı yürekleri burktu!

Bir süre önce covid-19 testi pozitif çıkan İskenderun İlçe Müftüsü Osman Şekerci rahatsızlığın tedavi sürecini evinde karantina altında, ailesinden de kendini izole etmek için ayrı bir odada geçiriyor.

Aynı evde olup da görüşememenin verdiği sıkıntıyı, kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile anlatan İlçe Müftüsü Osman Şekerci şunları kaydetti: “Nedense kapının eşiğinin bu kadar hayati olacağı hiç aklıma gelmezdi. Kapının eşiğinde iki misafirim var. Biri "covit-19" diğeri onun kadim dostu "ölüm" kapının eşiğinde gözetlemedeler "covit" içeri girdi diğeri eşikte bekliyor beni. Kapının eşiğinde iki çift göz ayrıca gözetliyor beni, canım kızlarım, minicik elleriyle öpücük yolluyorlar. Meğer ne zor şeymiş ciğerpârelerini kucaklayamamak, öpüp saçlarını okşayamamak. Yarın çok geç olmadan sevdiklerinizin kıymetini bilin. Onlara sevdiğinizi yüksek sesle söyleyin. Gecikmeyin, geçiştirmeyin. Şu an randevum covitle benim. Ya benden gidecek ya da beni alıp birlikte gidecek. Ama unutma kardeşim! ölümle randevun var. Kapının eşiği aralandı artık, her şeye ramak kaldı vesselam...”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Evde, karantinadaki, müftünün, paylaşımı, yürekleri, burktu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı