kehribar - logo yanı
Haber Detayı
06 Haziran 2021 - Pazar 15:07
 
Ender Traş: “kalıcı başarı için tesisleşme şart”
İskenderunspor’dan yetişip başarılı bir futbol kariyerinden sonra Türk ve bölge futboluna teknik direktör olarak hizmet eden futbol adamı Ender Traş, kalıcı başarı için tesisleşmenin şart olduğunun altını çizdi.
Spor Haberi
Ender Traş: “kalıcı başarı için tesisleşme şart”

Yeniden yapılanma süreci başlatan İskenderun ORG’ ekibini ziyaret eden futbol adamı Ender Traş, karşılıklı hoş bir sohbet etme imkanı buldu.

 

Futbolculuğunun ardından teknik direktörlükte de kariyer yapan futbol adamı Ender Traş, İskenderun ORG ekibiyle, anıları tazeledi, İskenderunspor konusu birlikte masaya yatırılarak gelişmeler ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

 

İskenderun ORG Ailesi’ni oluşturan isimlerin gazetecilikte önemli başarılara imza attığını dile getiren  Teknik Direktör Traş “Tarafsız, ilkeli ve dürüst yayınlar yapıyorsunuz. Günümüzde en fazla ihtiyaç duyulan şeyler bunlar. Biz kent dışındayken İskenderun ORG aracılığıyla memleketimizdeki gelişmeleri takip ediyoruz. Önemli bir misyon üstlendiniz, başarılarınız devamını diliyorum” dedi.

       

İskenderun.Org stüdyosunda Gazeteci Cuma Keseroğlu’nun programına çıkan Futbol adamı Ender Traş, futbola başladığı günden buyana, edindiği tecrübeleri, kariyerini, hiçbir zaman tükenmeyen turuncu-mavili sevdasını anlattı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ender, Traş:, “kalıcı, başarı, için, tesisleşme, şart”,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı