kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
29 Nisan 2022 - Cuma 12:32
 
Ekinciler Şirketinden önemli uyarı ve bilgilendirme!
İskenderun’un köklü demirçelik şirketlerinden Ekinciler’in unvan ve logosuyla, kendini satış müdürü Taylan Polat olarak tanıtan ya da irtibatlı olduğunu öne süren kişi veya kişilere itibar edilmemesi uyarısı yapıldı.
Ekonomi Haberi
Ekinciler Şirketinden önemli uyarı ve bilgilendirme!

Ekinciler Demir Çelik A. Ş.'den yapılan yazılı açıklamada şunlar kaydedildi: “Şirketimizin unvanı ve logosunu kullanmak suretiyle kendisini, satış müdürü (sales manager) Taylan Polat olarak tanıtan ya da bu isimdeki şahısla irtibatlı olduğunu söyleyerek ürün pazarlamaya çalışan şahıs ya da şahıslarla hiçbir organik ve hukuki bağımız bulunmamaktadır.

Şirketimizin satış temsilcileri hakkındaki bilgilere, www.ekinciler.com isimli resmi internet sitemizde yer alan adres ve telefonlardan ulaşılabilir. Adı geçen şahıs hakkında, cumhuriyet başsavcılığı nezdinde gerekli cezai başvurular yapılmış olup izinsiz olarak şirketimizin unvan ve logosunu kullanan şahısların, suç teşkil edecek olası fiilleri ve bu fiiller sebebiyle doğabilecek zararlardan dolayı hiçbir sorumluluğumuzun bulunmadığını beyanla üçüncü kişilerin de zarara uğramasının önüne geçebilmek için işbu bilgilendirmenin yapılması zorunluluğu doğmuştur. Sektörün ve kamuoyunun bilgilerine sunulur.” 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ekinciler, Şirketinden, önemli, uyarı, ve, bilgilendirme!,
Yorumlar
Haber Yazılımı