SKODA


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
03 Eylül 2021 - Cuma 19:10
 
E Asım Özyurt’un adı Sağlık Ocağında yaşayacak…
İskenderun Gültepe Mahallesinde iş insanı Ali Özyurt tarafından oğlu Emre Asım Özyurt adına yaptırılan Sağlık Ocağı, düzenlenen törenle açılışa gerçekleştirilerek hizmete girdi.
Sağlık Haberi
E Asım Özyurt’un adı Sağlık Ocağında yaşayacak…

Sağlık Ocağının açılış töreninde İl Sağlık Müdürü Mustafa Hambolat hizmete girecek sağlık ocağıyla ilgili bilgiler verdi. İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ise duygulandığı konuşmasında sağlık ocağının yapılış sürecini davetlilerle paylaştı.

Sağlık Ocağı kazandıran hayırsever aileye teşekkür eden Ak Parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel Devlet hastanesinin de bu bölgeye yapılacağını söyledi.

Hatay Valisi Rahmi Doğan da yapılan sağlık ocağının bölgeye çok ciddi katkı sunacağının altını çizerek bu yerin yapılmasında emeği olan iş insanı Ali Özyurt ve ailesine teşekkür etti.

Vali Rahmi Doğan, Hayırsever aileye, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı Ak parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu’na plaket verdi.

Hatay valisi Rahmi Doğan, Milletvekilleri Abdülkadir Özel, Hacı Bayram Türkoğlu, İskenderun Kaymakamı İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İl sağlık müdürü Mustafa Hambolat tarafından kurdele kesimi gerçekleştirildi ve ardından sağlık ocağı gezildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: E, Asım, Özyurt’un, adı, Sağlık, Ocağında, yaşayacak…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı