ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
10 Nisan 2021 - Cumartesi 18:45
 
Dilara ile Emre Sönmezateş evliler kervanına katıldı…
JJ Turizm Acentesi sahibi Dilara Özkaya ile Diş Hekimi Emre Sönmezateş birlikte bir ömür boyu yaşam akdine şahitlerin ve konukların huzurunda ‘evet’ dedi.
Yaşam Haberi
Dilara ile Emre Sönmezateş evliler kervanına katıldı…

Şehrin tanınmış ailelerinden Özkaya ailesinin Güzel kızı iş insanı Dilara Özkaya, Sönmezateş ailesinin yakışıklı oğlu diş hekimi Emre Sönmezateş İskenderun Belediyesi Evlendirme Dairesinde nikah masasına oturdu.

 

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalının kıydığı nikah töreninde genç çiftin şahitliklerini ise Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Suate Özkaya, Egemen Özkaya, İrem Kaplan, Tuğba Harak, Ahmet Sönmezateş, Faruk Yavuz yaptı. Genç çiftleri şahitlerin ve konukların huzurunda bir ömür boyu birlikteliğe ‘evet’ diyerek nikahları Belediye Başkanı Fatih Tosyalı tarafından kıyıldı. Çiftin aileleri ile yakın dostları nikah merasimi sonrası genç çiftleri kutlayarak bir ömür mutluluklar diledi.

 

Bu arada 10 Nisan Polis Günü dolayısıyla etkinlikler nedeniyle nikah davetine katılamayan İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş çifte çiçek yollayarak nikahlarını kutladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilara, ile, Emre, Sönmezateş, evliler, kervanına, katıldı…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı