tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
31 Ağustos 2021 - Salı 11:12
 
Deniz'de Zafer Coşkusu...
Arsuz Belediyesi Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli ve dönüm noktası olan 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla balıkçılar ve yat sahiplerinin de katıldığı "Tekne Korteji” düzenledi.
Yaşam Haberi
Deniz'de Zafer Coşkusu...

Arsuz Belediyesi, bu yıl 99. Yıldönümü kutlanan 30 Ağustos Zafer Bayramını balıkçı tekneleri ve yatların katılımıyla 2. Tekne kortejini gerçekleştirdi. Renkli görüntülerin oluştuğu korteje, sahilde olan ve tatil için ilçeye gelen vatandaşlar da kutlamalara ve marşlara eşlik etti.   

Zafer Bayramı coşkusunun hiçbir zaman eksik olmayacağını belirten Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başkomutanlığında aldığımız en önemli zaferlerden biridir 30 Ağustos. Milletimizin bağımsızlığına ve Cumhuriyetin kuruluşuna giden bu yolda aldığımız en önemli zaferlerden biridir. Genciyle, yaşlısıyla, kadınıyla, erkeğiyle ülkemizin her yerinden, birlik beraberlik içerisinde, kazandığı bu büyük zaferi, dünya tarihine altın harflerle yazdırmıştır.  Bu savaş, bir halkın verdiği mücadelenin, birleşmenin ve fedakârlığın simgesidir. Başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi saygı ve minnetle anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun" diye konuştu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Deniz'de, Zafer, Coşkusu...,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı