kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
17 Ekim 2021 - Pazar 16:54
 
Bilgili İle Uluç Ailelerinin en mutlu günü…
Av. Zeynep Zülal Uluç ile Diş Doktoru Soner Serdar Bilgili’nin nikahını İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı kıydı, Kaymakam İskender Yönden, Avukat Naim Gökpınar de nikahta şahitlik yaptı.
Yaşam Haberi
Bilgili İle Uluç Ailelerinin en mutlu günü…

İskenderun'un Bekbele Beldesi eski Belediye Başkanlarından Belediye Meclis üyesi Beyazıt Bestami Bilgili'nin Diş Doktoru oğlu Soner Serdar Bilgili ile Kırıkhan eşrafından Uluç ailesinin Av. Kızı Zeynep Zülal (Uluç) Bilgili Grant Plaza'da yapılan görkemli düğün töreniyle dünya evine girdi.

 

Genç çiftlerin Nikahını İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı kıyarken, şahitliklerini de İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Denizciler Eski Belediye Başkanı Esabil Soydan, Sarıseki Eski Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Belediye Meclis üyesi Bülent Özer, Azganlık Eski Belediye Başkanı Halil Demir ile bölgemizin saygın iş adamlarından Murat Fer yaptı.

 

Nikah töreninin ardından İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, davetliler ve nikah şahitleri ile halay çekti. Genç çiftlerin düğününe, Belediye başkanları, siyasi partilerin başkan ve yöneticileri, Belediye Meclis üyeleri, Sendikacılar, iş adamları ve kalabalık davetli topluluğu katıldı

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bilgili, İle, Uluç, Ailelerinin, en, mutlu, günü…,
Yorumlar
Haber Yazılımı