tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
21 Eylül 2021 - Salı 16:59
 
Berna&Kemal Çöloğlu çifti evlendi…
İskenderun Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mustafa Çöloğlu’nun oğlu Kemal, Barsan Global Lojistik Gümrük Müşaviri Ahmet Bülent Ulusoy’un güzel kızı Berna düzenlenen törenle hayatını birleştirerek evliler kervanına katıldı.
- Haberi
Berna&Kemal Çöloğlu çifti evlendi…

Ulusoy ve Çöloğlu aileleri ile yakınlarını bir araya getiren Dörtyol Dörttaş’da bir düğün salonunun bahçesindeki kına gecesinde ise genç çiftler Berna ile Kemal Çöloğlu gönüllerince eğlendi. Genç çiftler de konuklar da akıllara kazınan, çok keyif alınan bir gecede Berna ve Kemal Çöloğlu’na kınaları yakıldı.

  

İki gün sonra da İskenderun kent merkezinde bir otelin bahçesinde yapılan düğün töreninde ise Nazan-Mustafa Çöloğlu ile Binnaz-Ahmet Bülent Ulusoy konuklarla yakından ilgilendi.

 

Genç çiftleri mutlu günlerinde akraba, yakın dost ve arkadaşlarının yalnız bırakmadığı düğün gecesinde müzik eşliğinde dans edildi, göbek atılıp, halaylar çekildi. Gecenin geç saatlerinde kadar süren düğünde gelin ve damadın performansı adeta pistin tozunu attırdı, konuklar da bu keyifli ortama ortak oldular.

 

Ulusoy ile Çöloğlu ailelerinin akrabalığını tescilleyen düğünle dünya evine giren genç çiftler Berna ve Kemal Çöloğlu bir ömür boyu mutluluklar dileriz, İskenderun.org.  

_tj7fRTTtQY

Kaynak: Editör:
Etiketler: Berna&Kemal, Çöloğlu, çifti, evlendi…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı