Kurban Bayramı 2021
kehribar - logo yanı
Haber Detayı
18 Haziran 2021 - Cuma 17:47
 
Belediye Başkanı Gül’den Tatil hediyesi…
Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Merkeze uzak kırsal mahallelerdeki okulları ziyaret ederek, karne alan öğrencilere yaz tatili hediyelerini takdim etti.
Yaşam Haberi
Belediye Başkanı Gül’den Tatil hediyesi…

Ötençay, Şenbük, Kıcı, Atik, Benlidere ve Kömürçukuru ilkokullarını ziyaret proğramına İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Ayvazoğlu, mahalle muhtarları, belediye başkan yardımcıları ve belediye personelleri de katılım sağladı.

Öğrencilere iyi tatiller dileklerini ileten Başkan Gül, “Sıkıntılı bir eğitim- öğretim dönemini bitirmenin mutluluğu içerisindesiniz. Hepinize eğitim hayatında başarılar diliyorum. Yaz tatilinde bol bol oyun oynayın, kitap okuyun ve güzel zaman geçirerek yeni eğitim dönemine kendinizi iyi hazırlayın. Bizler sizleri çok seviyoruz. Anne ve babalarınızın sözünü dinleyerek, aile işlerine de yardımcı olmayı unutmayın. Hepinize iyi tatiller” diye konuştu.

Öğrencilerin karne hediyelerini veren ve program sonunda okul müdür ve idarecileriyle de sohbet eden Başkan Gül, okulların talep ettiği hizmetleri yerinde inceleyerek, personellerine en kısa en zamanda yapılma talimatı verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belediye, Başkanı, Gül’den, Tatil, hediyesi…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı