Kurban Bayramı 2021
kehribar - logo yanı
Haber Detayı
20 Haziran 2021 - Pazar 19:20
 
Başkan Tosyalı: “Muhtarlarımızla İşbirliği Halindeyiz”
İskenderun’da mahalle muhtarları ile bir araya gelmeye devam eden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, halkla belediye arasında çok önemli bir köprü olan muhtarlarla işbirliği halinde olduklarını söyledi.
Yaşam Haberi
Başkan Tosyalı: “Muhtarlarımızla İşbirliği Halindeyiz”

Başkan Tosyalı Güzelçay muhtarı Mehmet Zebun, Akçay Muhtarı Mehmet Bebek, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Muhtarı Mehmet Türkoğlu, Çınarlı Mahallesi Muhtarı Necati Bahriyeli, Bekbele Mahallesi Muhtarı Ömer Osman Bilgili, Orhangazi Mahallesi Muhtarı Osman Güllü, Bitişik Mahallesi Muhtarı Ali Kılınç ve Sarıseki Mahallesi Muhtarı Serkan Kılıç'ı ziyaret etti.

AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ve AK Parti İlçe Başkanı Abdülkerim Güven ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlerde Başkan Fatih Tosyalı, belediyenin yaptığı hizmetler hakkında bilgiler paylaşıyor.

“MUHTARLARIMIZ GÖZBEBEĞİMİZDİR”

Başkan Fatih Tosyalı, belirli aralıklarla dernek ve sivil toplum kuruluşları, sanayiciler, işadamları, eğitimciler, muhtarlar ve değişik alanlarda gruplarla istişare toplantılarına devam ettiklerini belirterek, "Muhtarlarımız bizim sokaktaki gözümüz kulağımız halkımızla aramızdaki köprümüz. Bizim için görüşleri ve gözlemleri çok önemli. Belediye olarak bizlerde ilçemizi daha da yaşanabilir kılmak amacıyla alt yapı, eğitim, sanat, spor, kültür gibi pek çok alanda hizmetler yapıyor, değerli hemşerilerimize hizmet noktasında gece gündüz demeden çalışıyoruz. Katılımcılığı ve şeffaflığı prensip olarak kabul etmiş belediyecilik anlayışı doğrultusunda bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra değerli muhtarlarımız ile bir araya gelmeye devam edeceğiz" diye konuştu.

BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDEYİZ

Başkan Fatih Tosyalı,ayrıca düzenlenen ziyaretlerde Belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler paylaşarak muhtarların görüş,öneri ve düşüncelerini dinledi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Tosyalı:, “Muhtarlarımızla, İşbirliği, Halindeyiz”,
Yorumlar
Haber Yazılımı