tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
05 Temmuz 2021 - Pazartesi 17:33
 
36 yıldır festivalde çocukları eğlendiriyor…
Hatay’ın İskenderun ilçesinde 1985 yılından bu yana festivalde gösterileriyle izleyenlere keyifli dakikalar yaşatan illüzyonist komedyen Faruk Ağar, bu yıl da gerek çocuklar, gerekse büyüklere eğlenceli dakikalar yaşattı.
Yaşam Haberi
36 yıldır festivalde çocukları eğlendiriyor…

Festivalin birinci gününde Atatürk Anıt alanında program yapan illüzyonist komedyen Faruk Ağar, sihirbazlık gösterileri, yarışmalarla çocukları ve büyükleri eğlendirdi. Birbirinden ilgi çeken programıyla çocuklar kadar büyükler de şaşırtan Faruk Ağar ile ekibi, alanı dolduran konuklarını hem eğlendi, hem de keyifli dakikalar yaşattı.

36 yıldır İskenderun festivalini gösterileriyle renklendiren illüzyonist Faruk Ağar, Hatay’ın yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen şenlikler festivallerden davetler aldığını belirterek “1985’de gösterilere başladığımız İskenderun belediyesi festivalinin yanı sıra, 1993 yıllarında çekimleri İskenderun’da yapılan TRT canlı yayınında İskenderun Belediyesini temsilen 2 defa komedyen olarak program yapmıştım. Çocuk etkinlikleri için Suriye’deki okullara da davet edilip, gösteri yaptık. İskenderunlu illüzyonist komedyen olarak gittiğimiz her yerde de kentimizi tanıtmayı da ihmal etmiyoruz” dedi.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: 36, yıldır, festivalde, çocukları, eğlendiriyor…,
Yorumlar
Haber Yazılımı