kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
30 Ağustos 2021 - Pazartesi 17:20
 
20 engelliye, akülü tekerlekli sandalye…
Hatay’ın İskenderun ilçesinde Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, sosyal belediyecilik anlayışıyla engelli vatandaşların önündeki engelleri kaldırmak üzere akülü sandalye dağıtma kampanyasını sürdürüyor.
Yaşam Haberi
20 engelliye, akülü tekerlekli sandalye…

Belediye Başkanı Tosyalı, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ve CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin ile birlikte belediye binası önündeki açık alanda düzenlenen programda, engellilere akülü tekerlekli araç desteğinde bulundu.

Törende, 20 engelliye, akülü tekerlekli sandalyeleri teslim edildi. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, engelli vatandaşların her türlü sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini belirterek “Engelli kardeşlerimizin hayatını kolaylaştırmak adına, belediyemizden talepte bulunan ihtiyaç sahibi 20 vatandaşımıza daha akülü tekerlekli sandalye hediye ettik. Sosyal belediyecilik anlayışı gereği, özellikle engelli vatandaşlarımızın sorunları ile yakından ilgileniyoruz, imkanlar ölçüsünde sorunlara çözüm bulmaktayız. İhtiyaç sahibi olan vatandaşlarımıza desteklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Düzenlenen tören sonrasında, engelli vatandaşlar ve aile bireyleri de Başkan Tosyalı’ya teşekkür ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 20, engelliye,, akülü, tekerlekli, sandalye…,
Yorumlar
Haber Yazılımı