Tiyatroseverler Sezon Sonu Şenliği’nde buluşacak Tiyatroseverler Sezon Sonu Şenliği’nde buluşacak

Edinilen bilgilere göre Uzun yıllardır İskenderun’da Çay mahallesinde esnaflık yapan Murat İslamoğlu, 6 Şubat depremi sonrasın da zarar gören iş yerini devrederek Güney Kore’ye çalışmaya gitti. 

Güney Kore’nin Chungcheongnam-do şehrinde sabaha karşı 02:30 civarında çok aileli bir evin ikinci katında yangın çıktı. Kısa sürede alevlerin eşyaları sardığı binada yaşayanlar kısa sürede tahliye edildi. Aynı binada ikamet eden İskenderunlu Murat İslamoğlu’nun ise yangında dışarıya çıkamadı ve itfaiye ekipleri ile polis cesedini buldu.   

Kore Polisinin, otopsi yapılması için cesedi Ulusal Adli Bilimler Enstitüsü'ne gönderildiği, yangının nedenini belirlemek için de olay yerinde inceleme başlattığı öğrenildi.

Güney Kore’de yaşanan yangın ve acı haberi haberini alan aile perişan oldu. Cenazenin Güney Kore’den alınması ve Türkiye’ye getirilmesi için aile tarafından girişimler başlatıldığı bildirildi.

Korede Yanarak Oldu.mp4 Snapshot 01.05.708Korede Yanarak Oldu.mp4 Snapshot 00.51.863Korede Yanarak Oldu.mp4 Snapshot 00.57.809Untitled 1 Copy

Editör: Halit Sapmaz