Osmangazlili gençler Türkçe rapin yıldızlarıyla coştu Osmangazlili gençler Türkçe rapin yıldızlarıyla coştu

Kadinlar Oizim Destek 4

Arsuz  Begonvilla'da  gerçekleşen etkinliğe bölgede çalışan kadınları bir araya getirdi. Otizmli çocuklar için yardımda bulunan kadınlar gecede gönüllerince eğlenme imkanı da buldu.

Gecede, depremden etkilenen kadınların el emeği göz nuru ürünlerin satışıyla elde edilen gelir hem otizmli çocuklara hem de girişimci kadınlara destek sağlandı.

Gecede konuşan Gülşah Erdener Akın, "Üreten ve hiç vazgeçmeden yaşama tutunmaya devam eden kadınlarımızı bir araya getirmek ve onların tanışmalarını sağlamak çok önemli. Bölgemizde kooperatifler kurarak kendi el emeklerini stantlarda misafirlere sunan kadınlarımız bizlerin gururu oldular.

Bundan böyle, bölgemizde yaşanan büyük felaketin yaralarını hep birlikte sarmaya devam edeceğiz. Hala çadırlarda, konteynerlerde ve rıhtıma bağlı gemilerde yaşam mücadelesi veren insanlarımızın her an nefeslerini ensemizde hissederek, yaşamaya devam edeceğiz. Bu gecenin düzenlenmesi esnasında, bizleri destekleyen bizleri bir an yalnız bırakmayan özellikle bölgemizde ses getiren sanayi kuruluşlarımıza, sivil toplum örgütlerine canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum’’. Dedi.

Kadinlar Oizim Destek 5Kadinlar Oizim Destek 3Kadinlar Oizim DestekKadinlar Oizim Destek 2

Editör: Ufuk Aktug