Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatay Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan yaşlı vatandaşlar için uzun süre unutamayacakları bir eğlence programı düzenledi.

hbb-yeni-yil1

Huzurevi sakinleri, Antakya’daki Karlısu Göleti Tesisleri’nde kendileri için düzenlenen günde doyasıyaeğlendi. 2023’e sayılı günler kala organize edilen programda HBB ses sanatçılarının şarkılarına eşlik eden yaşlılar, piste çıkarak halay çekti, gönüllerince oynadı. Şarkı ve türkülerle keyifli vakit geçiren yaşlıların mutluluğu gözlerine yansıdı.

Yaklaşık 150 huzurevi sakininin katıldığı eğlence, mini konserin ardından yemek ikramı ve kesilen yeni yıl pastası ile devam etti.

HBB Başkan Vekili Fedai Yücedal, yaptığı konuşmasında yeni yılın hem Hatay’a hem de Türkiye’ye hayırlar getirmesini dileyerek “Cenab-ı Allah önümüzdeki günlerde ülkemize daha iyi gelecek nasip etsin. Yeni yıl memleketimize ve ülkemize hayırlar getirsin. Başkanımız Lütfü Savaş adına hepinizi saygıyla selamlıyorum. Hepinize sağlıklı, sıhhatli ve huzurlu ömürler diliyorum. Nice güzel günlerde buluşmak dileğiyle” ifadelerini kullandı.

Herkesin aradığı kaynak su bodrumu bastı! Herkesin aradığı kaynak su bodrumu bastı!

Huzurevi Müdürü Behzat Aslan da güzel organizasyon için HBB Başkanı Lütfü Savaş’a teşekkür etti ve yaşlı vatandaşların yeni yılını tek tek kutladı.

Huzurevi sakinleri organizasyonun eğlenceli geçtiğini belirterek “Bizi buraya davet ettiği için huzurevi sakinleri adına Lütfü Savaş Bey’e çok teşekkür ederim. Bizler için çok iyi oldu. Değişiklik oldu. Büyük, küçük herkese iyi yıllar dilerim. Yeni yılda umutlar, başarılar daim olsun” dediler