Hatay’ın Arsuz ilçesinde faaliyet gösteren Gökpınar Zeytindalı Derneği’nin geleneksel eğitim bursu amaçlı yemeği Arsuz Gümüş Otel’de gerçekleştirildi. Gecede eğitime katkı verenlere plaket verildi.

gokpınar zeytindalı-dernek-gece6gokpınar zeytindalı-dernek-gece4gokpınar zeytindalı-dernek-gece2gokpınar zeytindalı-dernek-gecegokpınar zeytindalı-dernek-gece1

Muğla Bodrum'da mahalle iftarları başladı Muğla Bodrum'da mahalle iftarları başladı

Etkinliğe İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, Arsuz Belediye Başkan Vekili Şadi Sümbültepe, Arsuz Emniyet Müdürü Hasan Gün, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı İbrahim Dündar, ATSİAD Başkanı Mithat Ceritbinmez, ARİAD Başkanı Adnan Ağır ve çok sayıda davetli ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

Gökpınar Zeytindalı Derneği Başkanı Yusuf Gökpınar, Arsuz’un geleceğine katkı vermek için çalışacaklarını belirterek, çiçeği burnunda bir ilçe olan Arsuz’u güzel bir geleceğin beklediğine dikkat çekti.

İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, “Arsuz’u İskenderun’dan ayırmıyoruz, her zaman beraberiz. Gökpınar Zeytindalı Derneğinin eğitim amaçlı düzenledikleri geceye katılmaktan mutluluk duydum” dedi

Eğitime katkı sunan kişi ve kurumlara plaketleri İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve dernek yönetim kurulu üyeleri tarafından verilerek teşekkür edildi.

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı son sınıf öğrencisi Sevilay Gökpınar, Hatay yöresine ait uzun hava ve türküleriyle unutulmaz bir gece yaşattı.

ARİAD Başkanı Adnan Ağır, engelli çocuklar tarafından yapıldığı öğrenilen Türk Bayrağı ve Hatay Portresi Mozik Çalışmaları gecede yaptığı açık arttırma ile satışını gerçekleştirerek derneğe katkı sağladı.

gokpınar zeytindalı-dernek-gece5gokpınar zeytindalı-dernek-gece3