Hatay’ın Dörtyol ilçesinde HEM bünyesinde belediyenin de destek verdiği ilk Türk Müziği Korosu konseri sanatseverlerden ilgi gördü.

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğüne bağlı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren ve Belediye tarafından da desteklenen Dörtyol Türk Müziği Korosu dün ilk konseriyle sanatseverlerin huzuruna çıktı.

Halk Eğitim Merkezi Kırmızı Salonunda Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin, Adalet ve Kalkınma Partisi Dörtyol İlçe Başkanı Osman Görgen, Milliyetçi Hareket Partisi Dörtyol İlçe Başkanı Ömer Oğuz Uçar, Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ercan Yıldırım ile çok sayıda sanatseverin izlediği konseri şef Fatih Özeral yönetti.

Şehit Teğmenin Adı Bilim Merkezinde Yaşatılıyor Şehit Teğmenin Adı Bilim Merkezinde Yaşatılıyor

Sunuculuğunu Demet Gökçenin yaptığı konserde Türk Halk ve Türk Sanat Müziğinin seçkin örnekleri koro ve solo sanatçıları tarafından seslendirildi.

Konser sonrasında Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin ve Dörtyol Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Erdem, Şef Fatih Özeral ve Sanatçılara çiçek takdiminde bulundu.   

k10k8k7k6k5k4k3k1