BÜYÜK DENİZCİLER İFTAR BULUŞMASINDA TÜM GÖNÜLLER BİR OLDU

Bayramda genel asayiş uygulaması… Bayramda genel asayiş uygulaması…

Mübarek Ramazan Ayında hergün bir mahallemizde iftar vererek, halkımızı aynı sofrada buluşturan Belediye Başkan Adayı Mehmet Dönmez'in Denizciler'de vermiş olduğu iftar yemeğine büyük katılım oldu. Denizciler Semt Pazarı alanına kurulan iftar sofrasında yaklaşık 6 bin kişi aynı sofrada iftarını açtı.
Dayanışmanın, paylaşmanın en güzel örneğinin yaşandığı Denizciler İftar Sofrasına her kesimden vatandaşımız ilgi gösterdi.
İftar sonrası halkımıza seslenen Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Dönmez, bu büyük aile tablosu karşısında çok duygulandığını ifade ederek, "Hayatımız hep sınavlarla dolu. Birçok alanda sınava girdik. Hepsi zorlu geçti ama 31 Mart gecesi, 1 Nisan sabahı benim en kolay sınavım olacak. Çünkü ben bu sınava tek girmeyeceğim. Siz inanan insanlarla hayatımızın en kolay sınavı olacak. Rabbim Allah'ın izniyle bu sınavdanda çıkmamızı hayırlı sonuçlarla çıkmamızı nasip etsin"dedi.
Seçim sonrası İskenderun'da herşeyin daha güzel olacağını önemle vurgulayan Dönmez, "Çünkü artık İskenderun'da çiçekler açacak. Yüzler gülecek. Eksik hiçbir şey kalmayacak. Bu memleketi yeniden inşaa edeceğiz. Bundan sonra Yeni İskenderun'da yeni güzelliklerle hep birlikte yaşayacağız" dedi.
İftar programına katılan AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, tüm hizmetlerin ardı ardına geleceğini kaydederek, "Vizyon sahibi bir belediye başkan adayımız var. Bizim Mehmet, inançlı ve azimlidir. Şimdiden kafasında herşey hazır. Allah'ın izniyle tüm bilgi birikimiyle yepyeni İskenderun'u bize kazandıracak. Büyükşehir'de Mehmet Öntürk ile İskenderun’da Bizim Mehmet ile tarih yazacağız" şeklinde konuştu. Konuşmaların akabinde Milletvekili Abdulkadir Özel ve Belediye Başkan adayı Mehmet Dönmez'in birlikte söylediği 'Uzun ince bir yoldayım' türküsü, iftar yemeği sonrası 'kaymaklı kadayıf' tatlısı lezzetindeydi.

562Ed445 971D 44D1 Ac98 Dbea191Cd2646Ef5A50C 2547 40C7 9338 869E93Efdb814Be933Ac Dded 4A05 A18A B485Badd187D

Editör: Halit Sapmaz