Sakarya'da suyun kalitesine sıkı takip Sakarya'da suyun kalitesine sıkı takip

Didim Belediyesi, 9 günlük Kurban Bayramı tatili süresince, ilçeye gelen yerli ve yabancı ziyaretçilerini en iyi şekilde ağırlamak için yoğun çaba harcadı. Belediye ekipleri, tatil boyunca şehirdeki temizlik çalışmalarını titizlikle sürdürdü ve şehrin estetik görünümünü korudu.

Bayram boyunca plajlarda güvenliği sağlamak amacıyla ek güvenlik önlemleri alan belediye, aynı zamanda trafik düzenlemeleri konusunda da önemli adımlar attı. Tatilcilerin rahat ve güvenli bir şekilde ulaşım yapabilmeleri için gerekli düzenlemeler yapıldı.

Didim Belediye Başkanı, ziyaretçilere yönelik yapılan çalışmaların amacının şehri temiz ve düzenli tutmak olduğunu belirterek şunları kaydetti: "Misafirlerimizin keyifli bir tatil geçirmeleri için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Amacımız, Didim'i her zaman olduğu gibi bu bayramda da en iyi şekilde temsil etmek. 9 günlük bayram tatilinin ilk 5 gününde, Didim Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, kentin tüm mahallelerinden 1240 ton çöp toplandı..." 

Didim'e gelen turistler ise yapılan düzenlemelerden memnuniyetlerini dile getirirken, şehrin tertemiz ve düzenli olmasının kendilerini olumlu etkilediğini ifade ettiler.

Kaynak: rss