Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurcan Babalık yönetim kurulu üyeleri İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı ziyaret etti.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Hatay Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurcan Babalık, Yönetimde bulunan Tuğba Koç, Çiğdem İsakoğlu ve Seçkin Ökte’yi ağırladı. Ziyarette ayrıca, İTSO Başkan vekili Sanem Akpınar, İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez ve MB Akademi Eğitmeni Mehmet Besleme de yer aldı. Bölgede yaşanan deprem felaketi ve sonrasında yapılması düşünülen destekleyici projeler hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

İnegöl Belediyesi’nin istihdama katkısı sürüyor İnegöl Belediyesi’nin istihdama katkısı sürüyor

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurcan Babalık ve yönetimine ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

TOBB Hatay Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen’de Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurcan Babalık ve Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

KADIN3KADIN2