İskenderun'da Tefecilik Operasyonu: 4 Tutuklama İskenderun'da Tefecilik Operasyonu: 4 Tutuklama

Depremin ilk günlerinden itibaren bölgede oluşturdukları dayanışma örneğiyle insanların zor ve sıkıntılı zamanları aşmasında önemli katkılar sunan Mustafa Kemal Mahallesi Dayanışma Gönüllüleri Derneği, birinci yılını dolduran birlikteliği, Bahar şenliği düzenleyerek perçinledi.

 Binlerce vatandaşa destek veren, Dayanışma Gönüllüleri Derneği geleneksel hale getirmeyi planladıkları ‘Bahar Şenliği’ ile depremzede vatandaşlara keyifli bir organizasyonun ilkini başarıyla gerçekleştirdi.

Dayanışma Gönüllüleri Derneği İskenderun Kültür Sanat Etkinlikleri Koordinatörü Özlem Öztürk’ün organize ettiği etkinliklerde, kadınlar ve çocuklar gönüllerince eğlendi. Her yıl düzenli olarak gerçekleştirmeyi hedeflenen ‘Bahar Şenliği’nde, kadınlar halkoyunları ekibi, çocuk ritim ve folklor ekibi gösteriler yaptı, sanat atölyesi de kermes düzenledi. Soydan Soydaş da konseriyle seslendirdiği şarkılarla davetliler unutulmaz dakikalar yaşattı.

Dayanisma Gonulluleri Bahar Senligi.mp4 Snapshot 01.25.500Dayanisma Gonulluleri Bahar Senligi.mp4 Snapshot 00.26.948Dayanisma Gonulluleri Bahar Senligi.mp4 Snapshot 00.18.406Dayanisma Gonulluleri Bahar Senligi.mp4 Snapshot 00.22.323Dayanisma Gonulluleri Bahar Senligi.mp4 Snapshot 00.10.572Dayanisma Gonulluleri Bahar Senligi.mp4 Snapshot 00.02.038

Editör: Halit Sapmaz