CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Sami Üstün, meclis üyeleri adaylarıyla birlikte ziyaret ettiği İskenderun Gazeteciler Cemiyeti'nde, öncelikle ilçede depremin izlerin silecek ve sadece hizmet edeceklerini söyledi.

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Basın Merkezinde CHP Arsuz Belediye meclis üyeleriyle, Başkan adayı Sami Üstün’ü ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren İGC Başkanı Diyap Atar, 31 Mart seçimlerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak başarılar dileğini iletti.  

CHP’li Belediye Başkan adayı Sami Üstün de, basın ile bir arada olmaktan mutlu olduğunu belirterek, "Çıktığımız bu yolda hem partimizin oyunu arttırmak, hem Arsuz ilçesiyle ilgili dertlerimizi sizlerle paylaşmak, bu dertlerin her birini dermana dönüştürmek için çıktığımız bu yolda enerjimiz yüksek. Ne yaptığımızı biliyoruz, ilçemizle ilgili hedeflerimiz belli, deprem sonrası kendisiyle birlikte 15 ilçenin yaşadığı bir coğrafyada neye talip olduğumuzu biliyoruz. Deprem yaralarını birlikte saracağız ve bu ilçeyi beraber yeniden inşa edeceğiz” diye konuştu.

ARSUZU YAŞANILIR, HUZUR KENTİ YAPACAĞIZ

Her insanın bu ilçede huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmesini sağlayacaklarını da ifade eden Sami Üstün “İnsanlığa ve insan yaşamının kalitesine ilişkin ne varsa ben ve ekibimle gece gündüz çalışacağımıza huzurlarınızda söz veriyoruz. Arsuzu yaşanılır, huzur kenti, cazibe merkezi yapmaya geliyoruz. 9 Martta projelerimizi tanıtacağız, büyükşehirle. 10 Martta da kendi ilçemizde yapmak istediklerimizi anlatacağız. Arsuz’la ilgili bütün dertleri, beklentileri biliyoruz. İnşallah 1 Nisan’da halkımızın takdiri, teveccühüyle bizler seçimi aldığımız andan itibaren büyük bir heyecan ve motivasyonla hizmet anlayışıyla da şiar edinerek başlayacağız. Sabırsızız, inşallah güzel bir seçim süreci yaşarız. Bütün aday arkadaşlara, bizim dışımızdaki partili arkadaşlara başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Kim kazanırsa kazansın memleketin kazanması temennisinde bulunan Üstün, “Ama Arsuz kazansın istiyoruz. İnşallah güzel huzurlu barış dilinin hakim olduğu bir seçim süreci yaşarız. Arsuz'da depremin izlerini sileceğiz. Barış dilini kullanacağız. Ekibimizle birlikte tüm sorunları çözmek için el birliğiyle sahada tam gaz çalışacağız” dedi.

Fetih coşkusu Bursa'yı sardı Fetih coşkusu Bursa'yı sardı

679Aa723 13B5 4C11 8325 8D6E5684Ea7E8Bfc95Ae E34D 43C6 8251 13Ab67D13Aca2Ff9D38A F172 426B A056 D40Fcae9E23C

Editör: Halit Sapmaz