Etkinliğe CHP Arsuz Gençlik Kolları Başkanı Erkan Devrim ile birlikte gençlik kolları ilçe yöneticileri İlker Ünlü, Bedir Uslu, Mehmet Ali Bilir, Mehmet Ali Sürmeli, Gözde Taş, Ezgi Porazan, Gizem Karadeniz ve Ali Emek katıldı.

ETKİNLİK SONRASI AÇIKLAMA

İzmir Metrosu’nun 28’lik delikanlısı İzmir Metrosu’nun 28’lik delikanlısı

Etkinlik sonrası konuşan CHP Arsuz Gençlik Kolları Başkanı Erkan Devrim, çevreye duyarlı olmanın önemine vurgu yaptı. Devrim, "Herkesin çevreye karşı duyarlı olması gerektiğini, bireysel olarak da çevreyi temizlemek ve korumak için çaba sarf edilmesi gerektiğini" belirtti. Ayrıca, etkinliğe katılan gençlere duyarlılıklarından ötürü teşekkür etti.

Bu tür etkinliklerin, çevre bilincini artırmak ve doğanın korunmasına katkıda bulunmak açısından önemli olduğunu ifade eden Erkan Devrim, benzer çalışmaların devam edeceğini söyledi.

GENÇLERİN KATKISI

Gençlik kolları üyeleri, sahildeki atıkları toplayarak kıyı alanının temizlenmesine katkıda bulundu. Etkinlik sırasında toplanan çöpler, geri dönüşüm ve atık yönetimi konusunda farkındalık yaratmayı hedefleyen bir çalışmanın parçası olarak değerlendirildi.

Bu etkinlik, çevreye duyarlılığı artırmak ve temiz bir doğa için bireysel sorumluluk bilincini yaygınlaştırmak adına atılan önemli bir adım oldu. CHP’li gençler, benzer etkinliklerle çevre koruma çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.

9-18-17-16-15-14-13-12-11-1

Editör: Halit Sapmaz