Onturk Hizmet 2Onturk Hizmet 1

Yayladağı’nın 31 Mart’ta yeni bir rekor kırarak cumhurun mührünü vuracağını kaydeden Öntürk, Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, AK Parti ve MHP ilçe başkanları ve teşkilatlarının da katılımıyla ilçeye bağlı Şakşak, Güzelyurt, Eğerci, Dusturu, Çandır, Yeditepe, Yayıkdamlar, Gözlüce, Aydınbahçe, Karaköse, Çakı ve Sebenoba Mahalleleri’nde hemşehrileriyle kucaklaştı.

Pazaryeri'nde ilk kadın meclis üyesi mazbatasını aldı Pazaryeri'nde ilk kadın meclis üyesi mazbatasını aldı

HATAY’I HİZMETE MAHRUM EDEN HBB YÖNETİMİNE HALK HESAP SORACAKTIR

Hatay’ı 10 yıldır yöneten zihniyetin kenti hayali projelerle oyalayarak hizmetsizliğe mahkum ettiğini kaydeden Öntürk, aklıselim Yayladağılı hemşehrilerinin bunun hesabını sandıkta soracağını belirtti. Öntürk ziyaretlerde yaptığı konuşmada; “Hatay’ı hizmet belediyeciliği ile biz ayağa kaldıracağız. Şu anda Hatay’ın dışında bulunan vatandaşlarımızın da tek ümidi biziz. Bu şehri 2024 yılında hızlıca toparlama eşiğine getireceğiz ve 5 yılda kalkındıracağız.

Şehir dışındaki hemşehrilerimizi de Hatay’da yaşayan vatandaşlarımızı da hızlıca kalıcı konutlarına kavuşturana dek durmayacağız. Hatay bizim ile altyapı ve üstyapı hizmetlerine çok kısa sürede kavuşacak. Biz koltuk değil hizmet, makam değil hürmet peşindeyiz. Hatay’ı ayağa kaldırana dek durmadan, dinlenmeden çalışacağız. Tek derdimiz şehrimizin imarı, vatandaşımızın refahı olacak. Yayladağı’nda bizi bağrına basan hemşehrilerimize teşekkür ediyor ve söz veriyoruz; birlikte başaracağız” ifadelerini kullandı.

Öntürk, tüm Yayladağılı hemşehrilerinden İlçe Belediye Başkanlığı seçiminde Mehmet Yalçın’a, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde de kendisine tam destek istedi.

Editör: Ufuk Aktug