Ailenin ve genç kızın yaşadığı sıkıntıyı sosyal medyadan öğrenen İskenderun Beşiktaşlılar Dernek Başkanı Sedat Uysal, hassasiyet gösterdi. Aile ile iletişime geçen Başkan Uysal, ihtiyaç duyulan malzemenin Beşiktaşlılar Derneği tarafından karşılanacağını bildirdi. Aileyle yapılan görüşmeler sonrasında 18 yaşındaki genç kızın ihtiyacı olan aparat getirtildi.

Dernek başkanı Sedat Uysal, Yönetim kurulu üyesi Mahir Tınaztepe ve Fuat Alkan İlker Devrim ve Hilal Uysal, depremzede kızın kaldığı Konteyner kente gelerek aparatı teslim etti. Bu aparat sayesinde tüm ihtiyacını kendi başına karşılayacak olan genç kız, malzemeyi deneyerek kontrol etti.

Kendisinin de kız çocukları babası olduğunu belirten Dernek başkanı Sedat Uysal “Bu konuyu gündeme getiren arkadaşlara teşekkür ediyorum. Dernek yönetimindeki arkadaşlarla görüşerek bu aparatın alınmasını kararlaştırdık. Kızımın yüzünü güldürdüysek, çok mutluyuz” dedi.

Baba Hakan Dönmez de sıkıntılarını paylaşan sesini duyuran ve emeği geçen herkese teşekkür ederek bu hayrın Beşiktaşlılar Derneğine nasip olduğunu,  katkıda bulunanlardan ‘Allah razı olsun’ dileğinde bulundu.

Beşiktaşlılarderneği .Mp4 Snapshot 00.56.472Beşiktaşlılarderneği .Mp4 Snapshot 00.05.227

Beşiktaşlılarderneği .Mp4 Snapshot 01.02.940

BİLSEM'lerde bireysel uygulama dönemi BİLSEM'lerde bireysel uygulama dönemi

Beşiktaşlılarderneği .Mp4 Snapshot 01.14.899

Beşiktaşlılarderneği .Mp4 Snapshot 02.08.516

Beşiktaşlılarderneği .Mp4 Snapshot 02.34.871

Beşiktaşlılarderneği .Mp4 Snapshot 03.58.739

Editör: Halit Sapmaz