Belen Baskan Aybüke 2

Bayram coşkusunu ve ülkenin geleceği olan çocukların önemini vurgulamak için Belen Belediye Başkanı tarafından ağırlanan Aybüke Asya Başaran, belediye çalışmalarını yakından gözlemleme fırsatı buldu ve yerel yönetimin işleyişi hakkında bilgi edindi.

Başkanlık makamında oturan genç öğrenci, ülkenin geleceğine dair hayallerini ve düşüncelerini paylaşma fırsatı da buldu. Kendisine sorulan soruları içtenlikle cevaplayan Başaran, gençlerin toplumda aktif rol alması gerektiğini vurguladı ve eğitimin önemini anlattı.

Başkan Gül ise, Aybüke Asya Başaran'ın ziyaretiyle ilgili olarak, "Gençlerin toplum hayatında daha fazla yer alması ve sorumluluk alması bizleri son derece memnun ediyor. Aybüke'nin bizimle bir gün geçirmesi, geleceğe olan güvenimizi arttırıyor. Onun gibi gençlerin ülkenin yönetimine ve toplumsal işleyişine ilgi göstermesi, geleceğe dair umutlarımızı pekiştiriyor. Bu ziyaret, gençlerin perspektifinden bakarak daha aydınlık bir gelecek inşa etmek adına önemli bir adım, buradan Başkanımız Aybüke’ye çalışmalarında başarılar diliyorum." İfadelerini kullandı.

İzmir Metrosu 24 yaşında 1 milyar 400 milyon yolcu taşındı İzmir Metrosu 24 yaşında 1 milyar 400 milyon yolcu taşındı

Belen Baskan Aybüke 1

Editör: Ufuk Aktug