“Şu anda 4 partiden destek almış durumdayım” “Şu anda 4 partiden destek almış durumdayım”

Eşi Ayşegül Altan’ın da eşlik ettiği Cumhur İttifakı Payas Belediye Başkan adayı Bekir Altan’ı İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Basın Merkezi’nde Başkan Diyap Atar, yönetim kurulu üyeleri ve basın mensuplarının konuk etti. 2024 yerel seçimlerinin Payas’a ülkeye millete hayırlı olması dileğinde bulunan İGC Başkanı Diyap Atar Başkan adayı Bekir Altan’a seçim çalışmalarında başarılar diledi.

31 Mart Yerel seçimlerinin ülkeye hayırlar getirmesini temenni eden Payas Belediye Başkan Adayı Bekir Altan da “Her seçim bir yenilemedir, her seçim yeni bir başlangıçtır, yeni bir sayfa açılışıdır, o yüzden şehirlerimizin yararına insanlarımızın yararına olsun diye de dua ediyorum” dedi.

Yüzyılın felaketine neden olan 6 Şubatı geride bıraktıklarını ifade eden Altan “Şehirlerimizin yıkıldığı bir ortamda canlarımızı kaybettiğimiz bir ortamda belediyeciliğin ve yerel yönetimlerin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördük. Daha önce bir pandemi yaşadık. Pandemide de aslında yerel yöneticilerin belediyelerin çok önemli bir sorumluluğu görevi ve misyonu vardır. Sel felaketi yaşıyoruz, İskenderun’u su basıyor, bu da yerel yönetimlerin çok ciddi manada rolü var, misyonu vardır. Ama hiç unutmayacağız niye unutmayacağız diyorum ders çıkartacağımız bir depremde de inşallah bundan sonraki şehirlerimizin yeniden yapılışındaki yeniden inşa edilişindeki birikimlerimizle yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

919Bf466 E749 49F4 9D69 F3Cc2304Fc4EC787D089 D86F 4266 A112 Cb6599Fb46Fc

Editör: Halit Sapmaz