Annelere En Güzel Hediye

        Beko İskenderun Turgut Tekno Market, ikinci şubesini hizmete açtığı Prime Mall AVM’de Anneler Günü öncesinde hazırlıklarını tamamlayarak müşterilerini bklemeye koyuldu.

        ‘Annelere en güzel hediye Beko’dan’ sloganıyla Prime Mall ikinci şubesini müşterilerine açan Turgut Tekno Market ortaklarından Ramazan Turgut, iki yılda ikinci şubeyi açmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek “Turgut Tekno Market Ailesi olarak Beko Çay Mahallesi Mursaloğlu şubemizi iki yıl önce hizmete açmıştık. İkinci yılımızda ikinci şubemizi Prime Mall AVM’de kısa bir süre önce aktif hale getirdik. Neden Primemall alış veriş merkezi sorusu sürekli soruldu. Amacımız son tüketiciye kampanyaları en hızlı şekilde ulaştırmak, alış veriş merkezinin gerek konumu gerek çalışma saatlerinin tüketiciye uygun olduğu içindi.  Prime Mall alış veriş merkezinin çalışma saatlerden daha verimli kullanacağımızı düşündüğümüz için şubemizi vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Beko ailesini ikinci şubemizde İskenderun halkına tekrardan kavuşturduk” ifadelerini kullandı.

Ramazan Turgut, Beko’nun artık bir dünya markası olduğuna vurgu yaptığı açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

Nilüfer Belediyesi GESK ligi lider bitirdi Nilüfer Belediyesi GESK ligi lider bitirdi

“Markamız yerli ve milli olmasının yanında Avrupa’da Pazar lideri, dünyada da ilk üç firma arasında giriyor. Deprem öncesi ve deprem sonrası şirketimiz birçok kampanyalar yaptı. Şubat ayından itibaren teslim edilmeye başlayan TOKİ konukları var. Gerek çeyiz paketlerinde gerek mayıs ayının ikinci haftasında Anneler Günü kampanyalarımız olacak. Şimdiden bütün annelerin Anneler Gününü kutluyoruz. Geniş ürün yelpazemizle anneler gününe özel birçok kategoride çok özel fiyatlarımız olacak. Bütün anneleri ve tüketicilerimizi kampanyamızdan yararlanmak üzere mağazalarımıza bekliyoruz.”

Mg 2454 Copy

M G 2341M G 2446M G 2345M G 2385M G 2353M G 2358M G 2425M G 2347

Editör: Halit Sapmaz